blog

blog

Naučte se vařit – nikdy to nebylo snazší!

Když dojde na vaření, stále točíte ty stejné recepty dokola? Zřejmě by to chtělo změnu. Obohaťte svůj repertoár o nové chuťovky. V dnešní době je vaření požitek a prožitek!

Kurzy vaření

V každém větším městě se můžete přihlásit do jednodenních nebo dlouhodobých kurzů vaření a stane se z vás tak vyhledávaný hostitel. Můžete se zdokonalit v běžných pochutinách, které nabízí česká kuchyně, ale také například vyzkoušet pod odborným vedením přípravu italské, asijské, mexické nebo thajské kuchyně. Naučte se zvládnout připravit si sushi, steak, mořské plody nebo burgery, vše příjemně a s chutí. Konec metody pokus - omyl. Vaření může být radost!

Food blogy

S food blogery jako by se roztrhl pytel – a to je dobře, rozhodně ano! Čtivou formou se můžete dozvědět zajímavé informace o jídle a začít přemýšlet nad tím, co do sebe ládujete. Je čas na změnu, jednoduchou a čtivou formou se proklikáte až na dno talíře, kde na vás čeká odměna v podobě změny jídelníčku v něco, co vaše tělo obohatí, nejen zacpe. Oblíbení blogeři jsou například Kitchenette, Na skok v kuchyni, Cat and cook, Cuketka nebo Recepty bez brepty.

Máte hlad?

Přepadl vás hlad? Nedivíme se. Doporučujeme navštívit Youtube a zadat do vyhledávání název jídla, které byste právě teď zvládli připravit ze surovin, které máte po ruce. Nač čekat? Naučit se vařit může dnes každý. Děláte to pro sebe a svůj dobrý pocit.

Bez čeho se v kuchyni neobejdete?

  • sůl je nad zlato
  • česnek a cibule do každé kuchyně
  • nadšení
  • vaše oblíbená hudba
Dobrou chuť!

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek